trytryrty

نرم افزار مکتبخانه

مکتبخانه مناسب آموزشگاه های علمی ، فنی ، زبان ، موسیقی ،هنری و فرهنگی می باشد که تمامی امور جاری این مراکز  را تحت پوشش قرار می دهد. یکی از مزایای مهم این سیستم پرتال بودن آن است یعنی از هر مکانی شما قابلیت کنترل و مدیریت آموزشگاه را دارا می باشید و همچنین مراکزی که دارای شعبات متعددی می باشند نرم افزار مکتبخانه مناسب ترین انتخاب است که تمام واحدهای آموزشی را می توان با این سیستم مدیریت نمود که با بهره گیری از امکانات  آن می توان تا حد قابل توجهی فعالیت های آموزشی را تحت کنترل و مدیریت نمود.

 

امکانات کلی نرم افزار مکتبخانه

 تعریف ترم های تحصیلی ,رشته ها , کلاس های درس, معلمین ,دانش آموزان و همچنین لیست برنامه هقتگی برای دانش آموزان , معلمین و کلاس ها ,ثبت نمرات به صورت 20 نمره ای توصیفی,100نمره ای و یا دلخواه وجود دارد.این محصول همچنین  زیر سیستم های دیگر را نیز دارا می باشد که به شرح زیر می باشد.

 

 

سیستم مالی

امکان مشاهده  عملیات های مالی دانش آموزان مانند شهریه دروس اخذ شده و گزارش مالی و مانده حساب توسط مدیریت و دانش آموزان وجود دارد. همچنین پرداخت اینترنت شهریه توسط دانش آموزان میسر است.

 

 

 

 

 

سیستم پیام کوتاه

مکتبخانه امکان ارسال پیامک به دانش آموزان , اولیا و یا معلمین مدرسه در صورت بروز شرایط خاص مانند حوادث , ثبت نمره خاص ویا موارد انضباطی به صورت اختصاصی ویا گروهی را فراهم آورده است.

 

 

 

 

 

سیستم گزارش ساز

سیستم گزارش ساز مکتبخانه امکان تولید چاپ وا انتشار گزارش های مختلف از دانش آموزان  , نمرات , لیست های کلاسی با سبک و سلیقه دلخواه شما فراهم آورده است.

 

 

 

 

  قابلیت های دیگری از نرم افزار مکتبخانه که آن را از سایر نرم افزارها متمایز کرده است:

     - قابلیت چند زبان بودن

     -قابلیت طرح و رنگ پذیری از قالب سایت جوملا 

    -سرعت اجرای بالای برنامه و جذابیت کار با استفاده از متدولوژی Ajax 

    - نمایش  دروس ارائه شده و ثبت نام با استفاده از ماژول های متنوع

    مکتبخانه دائما در حال توسعه است ودر صورتی که نسخه جدید آن آماده شود مکتبخانه به شما اطلاع می دهد.